Renta hipoteczna – wypłata dożywotnia

Fundusz Hipoteczny Familia S.A.

Funkcjonujemy od 2010 roku

Renta hipoteczna
– czym jest i od czego zacząć?

Odwrócona hipoteka czyli renta hipoteczna udzielana jest jedynie przez kilka funduszy w Polsce. Renta taka polega na wypłacie comiesięcznego świadczenia oraz ustanowienie prawa dożywotniego użytkowania w zamian za przeniesienie prawa własności.

Senior w ten sposób zyskuje dodatkowe źródło dochodu. Pozostaje właścicielem nieruchomości i może z niej dożywotnio korzystać.

Osoby zabezpieczone są umową notarialną a renta wypłacana jest regularnie i bez zwłoki do określonego dnia każdego miesiąca.

Szybkie wyliczenie renty hipotecznej

dożytownia renta - domieszkanie do śmierci - dożytownie domieszkanie i renta

Dane do obliczenia świadczenia

Dzwoniąc lub pisząc do nas wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundusz Hipoteczny Familia S.A. z siedzibą w Warszawie przy Plac Przymierza 6, 03-944 Warszawa oraz jej partnerów w celu odpowiedzi na zadane pytanie (przedstawienie propozycji renty)

gotówka z wynajmu przy rencie hipotecznej

Oficjalny partner Funduszu Familia

Fundusz Hipoteczny FAMILIA S.A. jako Administrator Danych Osobowych informuje, że we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz korzystaniem z praw przysługujących osobom, których dane są przetwarzane można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Funduszu Hipotecznym FAMILIA S.A. pod adresem mailowym ado@familiasa.pl lub w formie pisemnej na adres Funduszu Hipotecznym FAMILIA S.A. : 03-944 Warszawa, Plac Przymierza 6

Spotkanie i konsultacja

Rozmowa czy spotkanie z nami nie wymaga podpisywania umowy

Z wielką przyjemnością spotkamy się z Państwem w celu wyjaśnienia przebiegu całego procesu. Nie wymagamy podejmowania pochopnych decyzji, nie naciskamy a dokumenty do weryfikacji czy konsultacji z ze znajomym prawnikiem można zabrać do domu.

Spotkanie z nami, bądź rozmowa telefoniczna do niczego Państwa nie zobowiązuje i nie pociąga za sobą żadnych kosztów!