Kontakt – Renty Hipoteczne

Fundusz Hipoteczny Familia S.A.

Kontakt z funduszem

Skontaktuj się z nami już dziś – żadnych kosztów!

Szanowni Państwo. Aby móc obliczyć wartość renty hipotecznej będziemy potrzebować informacji na temat Państwa wieku, płci oraz danych nieruchomości.
Dane takie są niezbędne do wprowadzenia do programu komputerowego który takie wyliczenie podaje. Formułki poniżej są natomiast wymogiem informacyjnym RODO.

RENTA HIPOTECZNA

801 801 841

Dzwoniąc lub pisząc do nas wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fundusz Hipoteczny Familia S.A. z siedzibą w Warszawie przy Plac Przymierza 6, 03-944 Warszawa oraz jej partnerów w celu odpowiedzi na zadane pytanie (przedstawienie propozycji renty)

Zgodnie z wymogami RODO tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

odwrócona hipoteka - renta dożywotnia - pytania
Fundusz Hipoteczny Familia – infolinia

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Fundusz Hipoteczny FAMILIA S.A. jako Administrator Danych Osobowych informuje, że we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych oraz korzystaniem z praw przysługujących osobom, których dane są przetwarzane można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych w Funduszu Hipotecznym FAMILIA S.A. pod adresem mailowym ado@familiasa.pl lub w formie pisemnej na adres Funduszu Hipotecznym FAMILIA S.A. : 03-944 Warszawa, Plac Przymierza 6